"Nie może być nic logiczniejszego niż język, w którym wszystko, co nielogiczne, jest wyjątkiem!"

Od blisko 4 lat zajmuję się nauczaniem języka niemieckiego i jest to moją pasją, którą chciałabym też zarażać innych. Prowadziłam zajęcia z osobami w różnym wieku: dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi, na różnych poziomach zaawansowania. Wielokrotnie miałam okazję przekonać się, jak ważne jest indywidualne podejście do każdej osoby, ponieważ z każdym pracuje się inaczej, w różnym tempie.

Posiadam bardzo dużo różnych materiałów do nauki języków obcych, zatem z pewnością z każdym jestem w stanie ustalić tok zajęć w taki sposób, aby był możliwie najkorzystniejszy. Znam również bardzo dobrze podręczniki do nauki języka niemieckiego, które są dostępne na rynku, bardzo dużo pozycji kupuję sama, dzięki czemu mogę zaoferować pracę na bazie najnowszych i najlepszych tytułów.

Jeśli chodzi o metody pracy, są bardzo różne w zależności od wieku, poziomu oraz oczekiwań. W dużej mierze swą pracę opieram na pracy z komputerem. Posiadam również różne gry i zabawy językowe, wyszukuję i przygotowuję sama bardzo dużo materiałów. Często są to obrazki, różne zadania na zasadzie dopasowywania, krzyżówki, wykreślanki, itd.

Oferuję ciekawe zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Powtórki z gramatyki, słownictwa, konwersacje, przygotowanie do egzaminów: gimnazjum, matura (podstawowa i rozszerzona) oraz do egzaminów w Instytucie Goethego bądź Austriackim, B2 na studiach, itd. Proponuję ponadto pomoc doraźną: korektę prac, zajęcia doraźne, np. przed sprawdzianem, pomoc w przygotowaniu do konkursów, olimpiad czy odpowiedzi ustnych.

Zgodnie z zasadą indywidualnego podejścia do każdej osoby, cenę proponuję wtedy, gdy otrzymam informację na temat rodzaju zajęć, długości, częstotliwości oraz miejsca spotkań.

"Słowo poetyckie zatrzymuje poniekąd przemijalność czasu."